Technisch Handelsbureau Rensa BV, met een statutaire zetel in Doetinchem, heeft diverse verkoopkantoren in Nederland. Algemene gegevens: Postbus 84, 6940 BB Didam. KvK: 09051635. Email: info@rensa.nl
 
Verkoopkantoor Amsterdam

Verkoopkantoor Amsterdam

Gyroscoopweg 10B
1042 AB Amsterdam 
T +31 20 760 32 20
amsterdam@rensa.nl 

Vestigingsdirecteur: Jelte Attema

Verkoopkantoor Breda

Van de Reijtstraat 43
4814 NE Breda 
T +31 76 573 85 00
breda@rensa.nl 

Vestigingsdirecteur: Ludolf de Jong

Verkoopkantoor Doetinchem

Verkoopkantoor Doetinchem

Bedrijvenweg 10
7007 CE Doetinchem 
T +31 314 35 05 11
doetinchem@rensa.nl 

Vestigingsdirecteur: Justin Ratelband

Verkoopkantoor Groningen

Verkoopkantoor Groningen

Kieler Bocht 51
9723 JA Groningen 
T +31 50 309 17 00
groningen@rensa.nl 

Vestigingsdirecteur: Bram van Zalk

Verkoopkantoor Moordrecht

Verkoopkantoor Moordrecht

Westbaan 320
2841 MC Moordrecht 
T +31 182 62 44 11
moordrecht@rensa.nl 

Vestigingsdirecteur: Marc Greve

Verkoopkantoor Zwolle

Verkoopkantoor Zwolle

Nipkowstraat 11
8013 RJ Zwolle 
T +31 38 468 27 10
zwolle@rensa.nl 

Vestigingsdirecteur: Coen Bisschop

Verkoopkantoor Key Accounts Doetinchem

Key Accounts

Nijverheidsweg 27
7005 AS Doetinchem 
T +31 314 35 05 61
keyaccounts@rensa.nl 

Vestigingsdirecteur: Willem Veldhoen

Verkoopkantoor Service en Onderhoudsbedrijven Doetinchem

Service + Onderhoudsbedrijven

Nijverheidsweg 27
7005 AS Doetinchem 
T +31 314 69 52 98
sob@rensa.nl 

Vestigingsdirecteur: Rik Welling